جمعه, آبان 02, 1399
شما اینجا هستید    درباره ما خدمات
کمينه
خدمات

نام ثبت شده : شرکت برق و تأسیسات داریان

تاریخ ثبت : 1370/01/24

مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره : آقای اسفندیار رحمتی

مشخصات کارخانه

زمین 4000 مترمربع

موضوع شركت :

توليد و تامين تجهيزات برقي ضد انفجار ، پيمانكاري و اجرا، تهيه و نصب و راه اندازي تجهيزات و سيستم هاي مكانيكي و الكتريكي، صنعتي، برق فشار قوي و ضعيف، واردات و صادرات در زمينه كليه امور فوق الذكر و ساير كالاهاي مجاز بازرگاني و هر گونه فعاليت ديگري كه با موضوع شركت مرتبط باشد.

نوع شركت : سهامي خاص

نوع مالكيت : خصوصي  

رتبه و رشته اخذ شده از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري : رتبه 1

رشته : برق و انتقال نيرو

شرکت داریان با توجه به توانمندی و سوابق هیأت مؤسس و کادر اجرایی خود ، عمدتاً در بخش های زیر فعالیت داشته و خدمات خود را به شرکت های برق منطقه ای و سایر واحدهای تابعه وزارت نیرو و وزارت نفت، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها ، صنایع خودرو سازی و فولاد و سایر بخش های فعال صنعت کشور ارائه نموده است :

1. خدمات مهندسي، تامين تجهیزات و اجرای پروژه های برقی به صورت EPC

2. تولید تجهیزات برقی .

3. بازرگانی و تأمین تجهیزات .

 

بخش تولید یکی از بخش های مهم شرکت داریان می باشد که در زمینه های زیر فعالیت دارد:

1. جعبه تقسيم، جعبه ترمينال ضد انفجار از جنس آلومينيوم و گروه ضد انفجاري Ex d

2. تابلوهاي كنترل برق و ابزار دقيق (Local Control Station) از جنس آلومينيوم و گروه ضد انفجاري Ex d

3. تابلوهاي برق توزيع، روشنايي و راه انداز موتور(Ex d Distribution Panel) از جنس آلومينيوم و گروه ضد انفجاري Ex d

4.تولید کلیه متعلقات مربوط (پوش باتون های ضد انفجار ، انواع سلکتور سوئیچ ، انواع سیگنال لامپ ها ، بوشینگ و کوپلینگ و...)

در راستاي انتقال دانش فني تجهيزات ويژه صنايع نفت، گاز و پتروشيمي به داخل كشور و با عنايت به لزوم استفاده هرچه بيشتر از امكانات ساخت داخل، شركت داريان اقدام ساخت و توليد تجهيزات ضد انفجار نموده است و هم اكنون توليد اين محصولات در ايران آغاز شده است.

لازم به توضيح است ساخت تابلوهاي ضد انفجار در ايران براي اولين بار صورت گرفته است و در حال حاضر شركت داريان تنها توليد كننده اين تجهيزات در ايران مي باشد. همچنين كليه محصولات توليدي اين شركت علاوه بر دارا بودن گواهي هاي تست     ATEX، به طور جداگانه در لابراتور معتبر TUVمورد تست قرار گرفته اند. شايان ذكر است فعاليت توليدي اين شركت منجر به ارزش افزوده و اشتغال در داخل كشور و افزايش حجم توليدات صنايع داخلي در پروژه هاي نفت، گاز و پتروشيمي خواهد شد. ضمناً خاطر نشان می گردد محصولات این شرکت در زمره منابع تامین کالای (VENDOR LIST) شرکتهایی نظیر نفت و گاز پارس، شركت كالاي نفت، صنایع ملی پتروشیمی ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت مهندسي و توسعه نفت و ... قرار دارد.