سه شنبه, آذر 04, 1399
شما اینجا هستید    اخبار
کمينه
اخبار

(آرشیو نویسنده admin)

06
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی
چکیده: مفتخریم شما را به بازدید از غرفه شرکت برق و تاسیسات داریان واقع در سالن میلاد غرفه شماره 1013 دعوت نماییم.
26
یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان
چکیده: یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان مفتخریم شما را  به بازدید از غرفه شرکت برق و تاسیسات داریان واقع در سالن خرمشهر غرفه 153 دعوت نماییم تاریخ برگزاری : 3 الی 6 اذر ماه 1398 ادرس: اهواز ، کیانپارس ، محل دائمی نمایشکاه بین المللی 
05
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پترو شیمی
چکیده: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پترو شیمی
07
دهمین نمایشگاه تخصصی نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی عسلویه
چکیده: دهمین نمایشگاه تخصصی نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی عسلویه
26
دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری - خوزستان
چکیده: شرکت برق و تاسیسات داریان از کلیه همکاران محترم و تمامی عزیزان علاقمند به صنعت نفت ایران جهت بازدید از نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان سالن خرمشهر  غرفه 151 دعوت به عمل می آورد تا پذیرای شما همکاران محترم باشد.
26
26 ششمین سالروز تاسیس شرکت برق و تاسیسات داریان
چکیده: 26 ششمین سالروز تاسیس شرکت برق و تاسیسات داریان ادامه »
08
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی
چکیده: با سلام و ادای احترام ، توسعه و گسترش تکنیک و فناوری مستلزم مشارکت و فعالیت جمعی همه انسانها در چارچوب تعامل ، تفاهم و تبادل آراء و نظرات و تجربیات سازنده است.لذا بدین وسیله از همه دوستان و هکمکاران که در صنعت نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی فعالیت میکنند دعوت می شود تا از توانمندی ها و تولیدات این شرکت در این نمایشگاه بین المللی بازدید فرمایند. زمان... ادامه »
24
سومین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان
چکیده: شرکت برق و تاسیسات داریان از کلیه همکاران محترم و تمامی عزیزان علاقمند به صنعت نفت ایران جهت بازدید از نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت ایران دعوت به عمل می آورد. در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان سالن خرمشهر پذیرای شما خواهیم بود. ادامه »
21
یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش
چکیده: زمان 22 لغایت 25 دی ماه 1393 ساعت بازدید :6بعد از ظهر الی 10 شب مکان:مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش از کلیه علاقه مندان به صنعت برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی دعوت می شود که از غرفه B39  شرکت برق و تاسیسات داریان بازدید به عمل آورند. ادامه »
11
نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان
چکیده: شرکت برق و تاسیسات داریان از کلیه همکاران محترم و تمامی عزیزان علاقه مند به صنعت نفت ایران جهت بازدید از نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت ایران دعوت به عمل می آورد. در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان سالن خرمشهر پذیرای شما خواهیم بود.   ادامه »
16
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی  نفت گاز و پتروشیمی
چکیده: شرکت برق و تاسیسات داریان از کلیه علاقه مندان  جهت بازدید از غرفه این شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز و پترو شیمی دعوت به عمل می آورد. مشتاقانه در سالن 26B غرفه 9 پذیرای شما عزیزان خواهیم بود. http://www.iranoilshow.org ادامه »