سه شنبه, آذر 04, 1399
EN
شما اینجا هستید    خانه
a

a

5

5

7

7

خدمات
شرکت برق و تاسیات داریان تهیه پروژه های خودرامطابق با الزامات مشتری در اسناد قرار داد در دو مرحله ...
تماس با ما
تلفن ها ،ایمیل ها و  آدرس شرکت برق و تاسیسات داریان به شرح زیر می باشد ...
گالري تصاوير
تصاویر از پروژه های خاتمه یافته ، تحویل موقت و در حال اجراء شرکت برق و تاسیسات داریان...

پروژه ها

در این قسمت می توانید خلاصه های از پروژه های انجام شده در شرکت و یا سازمان خود را در داشته باشید. کاربر با کلیک بروی دکمه اطلاعات بیشتر وارد صفحه پروژه ها خواهد شد.

برای سازمان دهی بهتر اطلاعات پروژه ها می توانید آن را در بخش های جداگانه ای مانند پروژه های جاری، پروژه های انجام یافته و .. مرتب کنید.فعالیت های شرکت داریان

شرکت داریان با توجه به توانمندی و سوابق هیأت مؤسس و کادر اجرایی خود ، عمدتاً در بخش های زیر فعالیت داشته و خدمات خود را به شرکت های برق منطقه ای و سایر واحدهای تابعه وزارت نیرو و وزارت نفت، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها ، صنایع خودرو سازی و فولاد و سایر بخش های فعال صنعت کشور ارائه نموده است :

معرفی شرکت

شركت برق و تأسيسات داريان از سال 1370 فعاليت خود را آغاز نموده است و با كسب مجوز احداث خطوط و پستهاي فشار قوي تا سطح ولتاژ 400 كيلوولت از شركت توانير و رتبه 1 رشته برق توزيع و انتقال نيرو از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري ميباشد .شركت داريان از اعضاي سنديكاي صنعت برق ايران و انجمن شركتهاي مهندسي و پيمانكاري نفت و گاز و پتروشيمي ميباشد و با 20 سال سابقه درخشان و انجام پروژههاي متعدد به يكي از شركتهاي پيشرو در صنعت برق تبديل شده است.