سه شنبه, آذر 04, 1399
شما اینجا هستید    خانه
کمينه
slid01

slid01

slid01

slid02

slid02

slid02

a

a

Palaieshgah

Palaieshgah

کمينه
خدمات
در راستاي انتقال دانش فني تجهيزات ويژه صنايع نفت، گاز و پتروشيمي به داخل كشور و با عنايت به لزوم استفاده هرچه بيشتر از امكانات ساخت داخل...

تماس با ما

آدرس شرکت برق و تاسیسات داریان به شرح زیر می باشد ...

گالري تصاوير

تصاویری از پروژه های خاتمه یافته ، تحویل موقت ودر حال اجرا شرگت برق و تاسیسات داریان...

پروژه ها

شرکت برق و تاسیسات داریان با اتکا به دانش فنی و نجربیات مهندسین مجرب خود و با هدف جلب رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان محترم به جهت رفع نیازو مشکلات ایشان به تأمین تجهیزات ضد انفجاربا استانداردهای بین المللی پروژه های کلید ی مهم را در سطح کشور به انجام رسانیده است... .

 

محصولات

شرکت برق و تأسیسات داریان مفتخر است با اخذ گواهی نامه های بین المللی ، خودرا به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات ضد انفجار در منطقه خاور میانه مطرح نمايد و در اين راستا اميدوار است با عرضه خدمات و محصولات مورد نیاز صنايع نفت ، گاز و پتروشیمی به شرح ذيل توانسته باشد در توسعه و پیشبرد اهداف عالی این صنعت نقشی هر چند کوچک ایفا نماید.

    لیست محصولات
   محصولات جدید
   پشتیبانی محصول
   پیگیری خرید محصولات

معرفی شرکت

شرکت داریان سازنده تابلو برق ضد انفجار از جنس آلومینیوم ریخته گری و کلیه متعلقات و تجهیزات مربوطه می باشد.عمده تولیدات شرکت داریان شامل تابلوبرق های ودیگر تجهیزات ضد انفجار نظیر Signaling & Controling  Accessories در گروه گازی Ex d  llB T4-T5-T6 مطابق با استاندارد های IECEX , ATEX  می باشد که کاربرد وسیعی در صنایع مختلف ؛از جمله صنایع نفت ،گاز،پتروشیمی جهت نصب در مناطق خطر  Zone 1,2,21,22  دارد .